top of page

Auli ja Vägi - päästavad tekstiili ja mööblit põletusest

Hiljuti oli mul suur rõõm tutvuda Auliga, kes on tõeline loomejõud ja tegija, päästes põletamisest tarbijajärgseid tekstiili ja mööblit. Lisaks kureerib näitust, aitab teistest nõrgemaid, on ema ja elukaaslane, armastab luulet ning südamest väärtustab oma tööd ja loomingut. Kohtusime Auliga LähmeNulli näitusega seoses, millega New Rustic eelmisel nädalal liitus. Meil tekkis omavahel koheselt mõnus ja soe klapp ning kui ta mind oma kodustuudiosse külla kutsus, ei lasknud ma seda endale kaks korda öelda. Tallinnast umbes 60 km kaugusel leidsin eest stuudio, mis on looduse keskel asuv suur loomingulise energiaga laetud hoone. Kuna Auli südameasi on tarbijajärgsete toodete päästmine põletamisest, siis annab läbi loomingulise protsessi uue elu vanadele ja kulunud esemetele: tekstiil, mööbel ja tehnika. Tema lugu on inspireeriv näide sellest, kuidas pühendumus ja kirg oma töö vastu võivad viia inimest suuremate saavutusteni ning on eeskujuks kõigile, kes soovivad järgida oma südame häält ja pühenduda sellele, mida nad armastavad. Auli stuudio on koht, kus kohtuvad kunst, inspiratsioon, luule ning annab sügavat mõtteainet oma valikute tegemiseks tarbijana.

Lisaks on tal bränd Vägi (https://v2gi.com/), mis valmistab vanadest kardinatest stiilseid  mütse ja nende õmblemisega tegelevad erivajadusega inimesed. See on südantsoojendav algatus, mis annab tööd neile, kes vajavad veidi rohkem tuge, luues samal ajal kvaliteetseid tooteid. Auli töö on eeskujuks kaasava ja hooliva kogukonna ehitamisel.


Meie koostöö raames toimub 5.mail loosimine, mille käigus kingitakse ühele õnnelikule inimesele kaks New Rustic seljakotti koos kahe Vägi mütsiga. Osale loosimises leia Instagramis vastav postitus @lähmenulli @hellov2gi ja @newrustic kontodelt.
Comments


bottom of page