top of page

New Rustic osaleb näitusel

Jagame uudist, mis loodetavasti paneb kunstihimuliste südamed kiiremini põksuma!

Pärnu Uue Kunsti Muuseumi näitus "Anna Uus Elu - Pusa" põimib kunsti ja taaskasutust ja suur rõõm on teatada, et ka New Rustic osaleb sellel näitusel. Loodame, et tutvustame ja inspireerime näituse külastajaid tekstiilijääkidele uue võimaluse leidmiseks kas kottide või mõne muu eseme näol. New Rustic on pühendunud oma kottide kaudu ühendama traditsioonilist käsitööd ja modernset disaini ning propageerima jätkusuutlikku eluviisi.


NewRustic käsitöö osaleb näitusel
New Rustic on pühendunud oma kottide kaudu ühendama traditsioonilist käsitööd ja modernset disaini ning propageerima jätkusuutlikku eluviisi.

Foto: Eiliki Pukk


Sellel näitusel saavad külastajad nautida mitmesuguseid kunstiteoseid, mis on valminud läbi vanade esemetele uue võimaluse andmise. Olgu selleks siis vanad uisud, ehted või midagi muud põnevat – "Anna Uus Elu - Pusa" näitusel leiate inspiratsiooni, kuidas vanadele asjadele uus hingamine ja tähendus anda.


Näitus on avatud veel nädala (kuni 31.03.2024), nii et ärge jätke seda võimalust kasutamata! Tulge näitusele ja avastage, erinevad võluvad ning loomingulised näited sellest, kuidas taaskasutus võib olla mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kaunis ja inspireeriv.


Siinkohal jagame videot, kuidas me näitusel osaleva New Rusticu stendi valmistasime.


Comments


bottom of page