top of page

New Rustic metsaseiklus Lõuna-Eestis

Traditsioonilise käsitöö ilu üheskoos metsaseiklustega Lõuna-Eestis, kus New Rustic kotid leiavad tee looduse südamesse.


Linnast väljasõit on alati meeliülendav, eriti kui tee viib sind Lõuna-Eesti lopsaka roheluse ja vaiksete metsade keskele. See retk loodusesse võiks sümboliseerida ka ühendust ajaloo ja loodusega, mis on kootud kokku ka unikaalsetesse New Rustic kottidesse.

New Rustic

Need kotid on palju enamat, kui lihtsalt aksessuaarid, vaid sümboliseerivad lugu jääkidest, mis on saanud uue elu. Valmistatud tekstiilijääkidest ja mööblitööstuse naharestidest, on iga kott käsitöömeistrite poolt loodud unikaalne kunstiteos. Iga kott räägib oma lugu, olles kantud nii looduse hingusest kui ka möödunud aegade ilust.

Kõndides mööda metsaradu, ei saa mitte ainult nautida looduse ilu, vaid ka tunda end osana sellest. New Rustic kottide sangad, valmistatud nahajääkidest, annavad sulle kindla haarde ja veenavad sind, et sa oled igale seiklusele vastu tulnud stiilselt ja jätkusuutlikult.


New Rustic kootud disainkotid
Unikaalne ja vastupidav

Peale selle, et iga kott on unikaalne oma looga, annavad need ka võimaluse väljendada oma isikupära ja armastust looduse vastu. Võimalus omada midagi ainulaadset, mis on valmistatud jätkusuutlikult ja käsitsi, muudab iga seikluse veelgi erilisemaks.

unikaalne käsitööna valmistatud kott seiklusteks

New Rustic kootud disainkotid
See ei ole lihtsalt kott, vaid kaaslane, kes on valmis iga väljakutse vastu võtma. Olgu see siis matk läbi metsade või mõttehetk järve kaldal, New Rustic kott on alati valmis sinuga koos olema.

Värviline Eesti käsitöökott
Peale selle, et iga kott on unikaalne oma looga, annavad need ka võimaluse väljendada oma isikupära ja armastust looduse vastu.
New Rustic kott sinu seiklusteks
Loodussõbralik ja stiilne kaaslane sinu seiklustel

Seega, kui järgmine kord lähed metsa seiklema, võta kaasa oma New Rustic kott ja lase end viia kaunitesse loodusmaastikesse, kandes kaasas lugu minevikust ja tulevikust üheskoos. Just seiklusteks need kotid loodud ongi!

Comments


bottom of page