top of page

Mis on New Rustic? 

New Rustic on modernne käsitööbränd, mis loob kande- ja seljakotte inspireerituna meie igapäevaelust. New Rustic kotte sobib kanda mere ääres jalutades, metsas uidates, tänaval tormates, kunstisaalis uudistades, linnas seigeldes, reisil avastades ja kohvikus naudeldes.

dsc_6210.JPG
DSC-4972.jpg
18167-200.png

Koti materjal kootakse tarbimisjärgsest ülejäägist ning päris nahast detailid tulevad mööbli tööstusest tekkivast jäägist, mis muidu läheks prügiks. Läbi UpCycling protsessi saame luua täiesti uusi tooteid samal ajal säästes energiat ja loodust. 

Anchor 1

Keskkonnasõbralik
UpCyling toode

Iga kott on unikaalne

New Rusticu kottide materjalid kootakse kangastelgedel, mistõttu ei ole kunagí kahte päris samasugust kotti, isegi kui need on kootud samast materjalist. Iga toode on veidi erinev seetõttu ka unikaalne. Meie kotidisain ei sõltu hooaja trendidest vaid peegeldab kandja isiklikku stiili, on väikese kiiksuga ja käsitöö kuldse tunnetusega.

kotid-meist.jpg
Käsitöö
esileht-making-444x444.jpg

100% käsitööna valmistatud

Oleme väga uhked, et kõik meie kangad on kootud kangastelgedel Eesti väikelinnas Karksi-Nuias. Meie käsitöömeistrid panevad igasse kotti kogu oma armastuse, et luua tugev ja vastupidav kotimaterjal. Igale tootele on eraldi valitud nahkdetailid, mis arvestad koti mustrit ja värvi, et lõpptulemus oleks iseloomulik ja põnev.

Saage tuttavaks: Kristi Toiger - New Rustic brändi looja ja disainer. Loodus ja põhjamaine disain on alati olnud teemad, mis on teda kõnetanud. Kõik see inspireeris looma brändi, mis on värvikirev, unikaalne ja seikluslik ning samal ajal 100% käsitööna valmistatud. Midagi, millesse saab panna oma hinge ja armastuse.

Kristi loodab, et tema taaskasutatud materjalidest loodud kande- ja seljakotid aitavad luua jätkusuutlikumat maailma, mis loodetavasti läheb korda kõikidele New Rustic fännidele. 

DSC-5349.jpg
Disainer

Disainer

bottom of page